„Samochodem przez Istrię, plan wycieczki objazdowej”

 

59,00 zł 89,00 zł z vat

W naszym autorskim e-booku, znajdziesz gotowy plan podróży po Istrii w wersji 7 i 14 dniowej, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i odkryjesz wiele niesamowitych miejsc, o których nie przeczytasz w tradycyjnych przewodnikach.

Dlaczego warto kupić nasz przewodnik?

Od lat interesujemy się regionem Istria. Nasze zainteresowania przelaliśmy na prawie 100 artykułów podróżniczych po Istrii

Istria.pl to strona odwiedzana przez ponad 10 000 miłośników miłośników tego wspaniałego regionu Chorwacji!

Nasz ebook to praktyczny plan podróży po Istrii w wersji 14 i 7 dniowej, który dzień po dniu wskaże Ci jak zaplanować swoją wymarzoną podróż po Istrii

Przewodnik po najpiękniejszych miejscach wybrzeża i interioru półwyspu Istria

Szlakiem istryjskiego wina i trufli – lista najlepszych restauracji i degustacja wina

Szczegółowy opis miejsc, które warto zobaczyć z pomocnymi mapkami

Informacje na temat punktów widokowych i parków wodnych, które warto zwiedzić

Najpiękniejsze plaże Istrii, które koniecznie musisz zobaczyć podczas Twojej podróży

Rekomendowane hotele i noclegi z uwzględnieniem różnych standardów i cen

Lista najlepszych restauracji z lokalną kuchnią istryjską

 

Opinie o „Samochodem przez Istrię, plan wycieczki objazdowej

 

„Nietuzinkowe podejście do tematu turystyki na własną rękę – warto po nią sięgnąć, jeśli szukacie „rozkładu jazdy” na wakacje. Przewodnik, a w zasadzie planer podróży pomaga zorganizować wycieczkę za kierownicą samochodu.”

Maria

„Bardzo praktyczny przewodnik, który w jasny, prosty sposób wskazuje, jak zorganizować wyjazd do Istrii. Szczególnie spodoba się tym, którzy cenią sobie bezpośredni przekaz, jasne opisy atrakcji turystycznych i plan podróży krok po kroku, a w zasadzie kilometr po kilometrze. Super, polecam!”

Mariusz

„To co mnie pozytywnie zaskoczyło w tym e-booku, to to, że nie jest to typowy przewodnik turystyczny, jakich jest pełno w księgarniach, czy w Internecie. To jest po prostu dobrze przygotowany opis, jak zaplanować cały wyjazd wakacyjny na Istrię. Zawiera propozycje na 7 i 14 dni podróży samochodem. Oczywiście e-book zawiera plan maksimum, ale podróż jest tak zaplanowana, że można zmodyfikować niektóre jej punkty i dopasować ją do własnych potrzeb i tempa.”

PodróżeLove

„W tej książce nie znajdziecie szczegółowych dogłębnych analiz każdego zabytku napotkanego w Istrii, ale za to będziecie przeprowadzeni „za rękę” przez całą podróż. Świetne w e-booku jest zwłaszcza to, że nie musiałam tracić masy czasu na planowanie gdzie będziemy nocować, albo szukanie już na miejscu gdzie zjeść kolację – znacie to pewnie, że jesteście zmęczeni po dniu zwiedzania, a przed Wami jeszcze poszukiwanie jakichś sensownych restauracji? Z tym przewodnikiem tego unikniecie, gorąco polecam.”

Marlena

„Przed zakupem przewodnika byłem dosyć sceptyczny wobec korzystania z turystycznych „gotowców”, to trochę tak jakbym zamawiał wycieczkę samochodem w biurze podróży, a lubię być niezależny i ten styl podróżowania mi nie do końca odpowiada. Ale po jego lekturze stwierdzam, że jest to solidnie przygotowana pozycja dla ludzi, którzy lubią spędzać wakacje na własnych warunkach (choć oczywiście nie tylko dla nich). Plan podróży jest przemyślany i pozwala na szybkie zaplanowanie także noclegów i wyżywienia, co często bywa wyzwaniem, gdy chcemy zrobić to sprawnie i jednocześnie rozsądnie. Ogólne wrażenia bardzo pozytywne.”

Piotr

„Świetnie, że powstał przewodnik po Istrii, a ten jest naprawdę dobry. Istria nie jest jeszcze tak popularna wśród Polaków i trochę nieodkryta, więc tym bardziej taki e-book jest niezwykle pomocny w zaplanowaniu podróży. Dobry zakup.”

Marek

Chcesz zobaczyć jak wygląda przykładowy rozdział e-booka?

Zapisz się do Newslettera i otrzymaj jeden rozdział zupełnie za darmo!