Plan wycieczki po Istrii

ebook Istria przewodnik Wizualizacja

„Samochodem przez Istrię, plan wycieczki objazdowej” 59,00 zł 89,00 zł z vat W naszym autorskim e-booku, znajdziesz gotowy plan podróży po Florydzie w wersji 7 i 14 dniowej, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i odkryjesz wiele niesamowitych miejsc, o których nie przeczytasz w tradycyjnych przewodnikach. Dlaczego warto … Zobacz więcej »

Szlakiem najpopularniejszych miasteczek na wzgórzach w Istrii

Hum w Istrii, fot. shutterstock.com

Bardzo charakterystyczne dla istryjskiego krajobrazu są miasteczka położone na wzgórzach, które górują nad okolicą i stanowią doskonały punkt widokowy. Ich położenie nie jest przypadkowe, przed wiekami miało najczęściej głęboki sens obronny, natomiast obecnie stanowią ciekawą atrakcję turystyczną. Jakie miasteczka w Istrii warto odwiedzić? Hum – … Zobacz więcej »

Najpiękniejsze polecane plaże w Rabac i okolicach, jak dojechać

Plaże w Rabac, Istria, Chorwaca, fot. shutterstockc.om

Rabac to typowy kurort wakacyjny na Półwyspie Istria. Piękne plaże, niesamowite widoki oraz bogata oferta noclegowa powodują, że jest to idealne miejsce na wymarzony urlop w Chorwacji. Bliskie sąsiedztwo miasteczka Labin ze wspaniałą starówką, górującego nad Rabacem jest kolejnym atutem tego miejsca. Jakie są najpiękniejsze plaże w Rabac i … Zobacz więcej »

Rowerem przez Istrię, inspirujący przewodnik aktywnych wakacji

Istria rowerem, Chorwacja, fot. shutterstock.com

Istria to prawdziwy raj dla rowerzystów. Na półwyspie znajduje się niemal nieskończona liczba ścieżek i dróg rowerowych, które nadają się zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów.  Szczegółowo opisane w przewodnikach turystycznych, pozwalają zobaczyć niemalże całą Istrię bez zatrzymywania się w poszukiwaniu parkingu. Drogi rowerowe na … Zobacz więcej »