Najlepsze hotele i noclegi w Umagu – wszystko co musisz wiedzieć

Hotele w Umag, Istria, Chorwacja, fot. shutterstock.com

Umag to malownicze śródziemnomorskie miasteczko i port leżący na północno-zachodnim wybrzeżu półwyspu Istria. Miasteczko leży w uroczej zatoce i ma jedną z najbardziej prestiżowych przystani ACI. Oprócz mariny ACI znajduje się tu także 10 plaż, które zostały nagrodzone Błękitną Flagą, czyli międzynarodowym oznaczeniem świadczącym o czystości morza i plaży. Jakie są … Zobacz więcej »

Najpiękniejsze polecane plaże w Umag i okolicach, jak dojechać

Plaże w Umag, Chorwacja, fot. shutterstock.com

Umag to popularny kurort nadmorski leżący w północnej części Półwyspu Istria, który zachwyca turystów z całej Europy różnorodnością pięknych plaż. Wzdłuż wybrzeża o długości około 45 kilometrów położonych jest wiele ładnych zatok, łagodnie nachylonych plaż piaszczystych, żwirowych i zadbanych plaż kamiennych. Morze w tym regionie … Zobacz więcej »

Wakacje w Umag – co zobaczyć, zwiedzanie, hotele, noclegi, plaże

Umag, Istria, Chorwacja, fot. shutterstock.com

Umag to niewielkie malownicze miasteczko położone na północno-zachodnim wybrzeżu Istrii. Usytuowane w urokliwej zatoce często nazywane jest ,,bramą Chorwacji do Europy’’. Wokół miasteczka znajdziemy aż 10 plaż wyróżnionych Błękitną Flagą, czyli międzynarodowym symbolem czystości morza i bezpieczeństwa. Do najbardziej znanych na kontynencie europejskim, a znajdujących … Zobacz więcej »